Do Not Disturb 2023 Full Türkçe Dublaj HD izle Do Not Disturb 2023 Full Türkçe Dublaj HD izle

0
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Demir Yumruk 2016 Türkçe Dublaj izle
Hazreti Lut'un Gazabı Full HD izle
3.6 / 5
FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Do Not Disturb 2023 Full Türkçe Dublaj HD izle

Do Not Disturb 2023 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Do Not Disturb filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Film, uzun yıllar boyunca vapur gemilerinde garsonluk yapmış, ancak pandemi nedeniyle işsiz kalan Ayzek (Cem Yılmaz) karakterinin Komodor Palas’ta bir gece vardiyasında beklenmedik olaylarla karşılaşmasını konu edinmektedir. Gerçek adı Metin olan bu karakter, Ayzek adını, “Aşk Gemisi” dizisindeki Isaac Washington karakterinden ilham alarak kullanmaktadır. Odasında, bol miktarda Washington’ın posterini görmekteyiz. Ayzek, işsizlikle yüzleştikten sonra, pandemi sırasında birçok sosyal medya kullanıcısının yaşadığı gibi kişisel gelişim yollarını aramaya başlar. Peri Sözleri (Nilperi Şahinkaya) adlı bir sosyal medya hesabını takip eden Ayzek, aşağılık kompleksiyle başa çıkmak için sürekli olarak “Kendinizi kabul edin, olumlayın, toksik ilişkilerden uzak durun, kendinizi ön planda tutun, alkali beslenin” gibi önerilerle hayatına devam etmeye çalışır.

Tür: Dram Filmleri, Gizem Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2023 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Cem Yılmaz

Oyuncular: Cem Yılmaz , Ahsen Eroğlu , Celal Kadri Kınoğlu , Özge Özberk , Bülent Sakrak , Nilperi Şahinkaya , Mustafa Kırantepe , Zafer Algöz

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?