Demir Adam 2 2010 Türkçe Dublaj izle Demir Adam 2 2010 Türkçe Dublaj izle

5
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Aşçı Fare 2007 Türkçe Dublaj izle
Demir Adam 3 2013 Türkçe Dublaj izle
3.7 / 11
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Demir Adam 2 2010 Türkçe Dublaj izle

Demir Adam 2 2010 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Iron Man 2 filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Yüzsüz fakat seksi bir işadamı görünümündeki Tony Stark (Robert Downey Jr.) gerçekte Iron Man’in ta kendisi ve bu özelliğini bütün evren ile paylaşmaktan hiç de çekinmemektedir. Gizemini paylaşması için mahalle baskısı gören Tony Stark, orduya ve hükümete ser vermekte, sır vermemektedir. Zırhının sırrı bir tek kahramanımıza ait olması gerekmektedir. Teknolojisini ordu ile paylaşması için iktidar, basından ve halktan tepki gören Tony Stark, bilginin yanlış ellere geçmesinden korktuğundan dolayı Iron Man zırhının gizemini açıklamak istememektedir. Beraberinde Pepper Potts (Gwyneth Paltrow), ve James Rhodey Rhodes (Don Cheadle) ile birlikte, Tony yeni ittifaklar kurup yeni büyük güçler ile yüzleşecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri, Tavsiye Filmler

Yapım: 2010 - ABD

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Jon Favreau

Oyuncular: Robert Downey Jr. , Gwyneth Paltrow , Don Cheadle , Scarlett Johansson , Sam Rockwell , Mickey Rourke , Samuel L. Jackson , Clark Gregg

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?