Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ 2020 Türkçe Dublaj izle Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ 2020 Türkçe Dublaj izle

5
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Buz Yolu 2021 Türkçe Dublaj izle
G.I. Joe: Misilleme 2013 Türkçe Dublaj Full HD izle
4.2 / 25
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ 2020 Türkçe Dublaj izle

Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ 2020 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Croods: A New Age filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Bu ana dek başlarına gelen yıkımlardan kurtulabilmeyi başaran Crood’lar, yaşamlarının en büyük meydan okuması ile karşı karşıya kalacaklardır. Kendileri için yeni bir hayat alanına ihtiyaç gereksinimi olan Crood’lar, güvenli bir şekilde yaşayabilecekleri bir yer bulabilmek üzere dünyaya doğru yola çıkacaklardır. Onlar, çevresi duvarlar ile çevrilmiş, mutlu cenneti keşfettiklerinde ise yaşamlarındaki bütün problemlerin çözüldüğünü düşüneceklerdir. Fakat ulaştıkları yeni yerde Üstünsoylar yaşıyordur. Evrim merdiveninde Crood’lardan birkaç aşama üstte olan Üstünsoylar, mükemmel icatlara, ağaç evlere, sulak arazilere sahiplerdir. Bu 2 ailenin bir arada yaşamaya başlaması ile gerginliğin ortaya çıkması pek uzun sürmeyecek, fakat yeni bir tehlike ortaya çıktığında 2 aile farklılıklarını kucaklayıp beraber bir gelecek kurmaya çalışacaklardır.

Tür: Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2020 - ABD

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Joel Crawford

Oyuncular: Nicolas Cage , Emma Stone , Ryan Reynolds , Catherine Keener , Cloris Leachman , Clark Duke , Leslie Mann , Peter Dinklage

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?