Conan 1982 Türkçe Dublaj izle Conan 1982 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz 2016 Türkçe Dublaj izle
Acemi Soyguncular - Redirected 2014 Türkçe Dublaj izle
3.4 / 5
FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Conan 1982 Türkçe Dublaj izle

Konan 1982 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Conan the Barbarian filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Zamanın sislerinin ötesinde, demirci babasının acımasız ölümüne ve bütün köyün Thulsa Doom’un (James Earl Jones) katil taraftarları tarafından katliamına tanık olan Set, yılan tanrısının kötü ruhlu büyücüsü ve hizmetkârı Conan (Arnold Schwarzenegger), öksüz genç bir Cimmerian olarak kölelikle cezalandırılır. Sonsuz Acı Çarkı’na zincirlenmiş, çaresiz çocuk bir adam olur ve vahşi bir gladyatör olarak yıllarca sıkı eğitim aldıktan sonra, şimdi durdurulamayan bir kas kütlesi olan Conan, değerli özgürlüğünü yeniden kazanır. Ancak, kanla dolu baskının zihnine kazındığı görüntüsüyle Conan, Hyrkanian hırsızı Subotai ve Banditlerin Kraliçesi Valeria (Sandahl Bergman) ile ekip olur ve gizemli Güç Dağı’na ve ele geçirilemez Yılan Külübü Tapınağı’na tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkar. Conan ailesinin intikamını alabilecek mi?

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 1982 - ABD , Meksika

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: John Milius

Oyuncular: Arnold Schwarzenegger , James Earl Jones , Max von Sydow , Sandahl Bergman , Ben Davidson , Cassandra Gava , Gerry Lopez , Mako

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?