Çok Şey Bilen Adam Türkçe Dublaj izle Çok Şey Bilen Adam Türkçe Dublaj izle

2
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Ölüm Kararı 1948 Türkçe Dublaj izle
Üçüncü Adam Kim? Türkçe Dublaj izle
4.3 / 14
FILM BILGILERI 2 yıl önce eklendi
Çok Şey Bilen Adam Türkçe Dublaj izle

Çok Şey Bilen Adam 1934 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Man Who Knew Too Much filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Tatillerini İsviçre’de geçirmeye karar veren İngiliz Bob Lawrence (Leslie Banks) ve Jill Lawrence (Edna Best) burada Fransız Pierre Fresnay (Louis Bernard) ile tanışıp dost olacaklardır. Kısa bir süre sonrasında Pierre Fresnay öldürülecek, ölümü öncesinde ise Bob Lawrence’un kulağına bir sır fısıldayacak, dikkate değer bir diplomata Londra’da Albert Hall’da bir konser esnasında suikast düzenlenecektir. Bu olaya tanık olan yabancı ajanlar Bob Lawrence’ın küçük kızı Betty Lawrence’i (Nova Pilbeam) kaçırıp onun bildiklerini açıklamamasını sağlamaya çalışacaklardır. Polise gitmekten çekinen Bob Lawrence kızını kendi çabaları ile kurtarabilmek ve suikastı önleyebilmek istemektedir.

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1934 - ABD

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Alfred Hitchcock

Oyuncular: Leslie Banks , Edna Best , Peter Lorre , Frank Vosper , Hugh Wakefield , Nova Pilbeam , Pierre Fresnay , Cicely Oates

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

  1. nidya28 - 2 yıl önce demiş ki:

    Alfred HitchcockFilm eseri film Yapım yılına göre Çok başarılı.