Çılgın Dostlar 3 Türkçe Dublaj izle Çılgın Dostlar 3 Türkçe Dublaj izle

( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Çılgın Dostlar 2 Türkçe Dublaj izle
Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman Türkçe Dublaj izle
4 / 5
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Çılgın Dostlar 3 Türkçe Dublaj izle

Çılgın Dostlar 3 2010 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, Open Season 3 filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Boog, en yakın arkadaşı ile daha fazla beraber takılmanın hayallerini kurmaktadır. Bu uğurda bir seyahat planını hayata geçirecektir. Fakat büyük bir problem bulunmakta, çünkü en sevdiği arkadaşı Elliot Boog’u değil, ailesini tercih etmektedir. Hayal kırıklığına uğrayan Boog yolculuğu bir başına gerçekleştirmeye karar verecek ve gezgin bir Rus sirkine dahil olarak hayatına bir heyecan katacaktır. Boog burada Doug adında, sirkte çalışmaktan sıkılmış tembel ve dağınık boz ayı Doug ile tanışacaktır. Doug’un tek hedefi sirkten kurtulup, vahşi hayata dönmektir. Boog’u bu konuda ikna eden Doug, hedefini gerçekleştirebilmek üzere eğlenceli bir kaçış planı hazırlayacaktır.

Tür: Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2010 - ABD

IMDB Puanı: 5.1

Yönetmen: Cody Cameron

Oyuncular: Matthew J. Munn , Nika Futterman , Maddie Taylor , André Sogliuzzo , Danny Mann , Karley Scott Collins , Ciara Bravo , Harrison Fahn

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?