Çığlık 3 Full Türkçe Dublaj HD izle Çığlık 3 Full Türkçe Dublaj HD izle

3
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Çığlık 2 Full Türkçe Dublaj HD izle
Çığlık 4 Full Türkçe Dublaj HD izle
3.4 / 10
FILM BILGILERI 5 yıl önce eklendi
Çığlık 3 Full Türkçe Dublaj HD izle

Çığlık 3 2000 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Scream 3 filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Windsor Kolejinde yaşanmış olan olayların etkisinden kurtulabilmek ve yeni bir hayata başlamak için Sidney (Neve Campbell), Kuzey California’nin dağlık kesimindedir. Eski hadiseler ve annesinin yüzü hala bir kabus gibi onu rahatsız ediyordur. Sidney bu esnada sorunları olan kadınlara telefon ile yardımcı oluyordur. Ancak fazla geçmeden kendine gelen bir telefon ile durağan hayatı değişecektir. Telefona göre, Hollywood’da Stab serisinin 3’üncü ve son bölümünün çekimlerinde gizemli olaylar olmaktadır. Sidney çekimlerin gerçekleşmekte olduğu yeri ziyaret etmeye karar verecek ve her kurbanın yanı başında annesi Maureen’in (Lynn McRee) başka bir resminin bırakılmış olduğunu farkedecektir. Stab 3 ekibi tek tek öldürülürken olayı dedektif Mark Kincaid (Patrick Dempsey) araştırması için görevlendirilecektir. Bu esnada Gale (Courteney Cox), cinayetleri öğrenince film setine gelecek ve filmde görevli kız arkadaşına eşlik edebilmek üzere orada bulunan Dewey (David Arquette) ile karşılaşacaktır. Üçlü yeniden bir araya gelecek ve cinayetleri çözmeye çalışacaklardır.

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2000 - ABD

IMDB Puanı: 5.5

Yönetmen: Wes Craven

Oyuncular: Liev Schreiber , Beth Toussaint , Roger Jackson , Kelly Rutherford , Neve Campbell , Courteney Cox , Julie Janney , Richmond Arquette

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?