Cesaretin Var Mı Aşka? – Jeux d’enfants Türkçe Dublaj izle Cesaretin Var Mı Aşka? – Jeux d’enfants Türkçe Dublaj izle

( HD Kalite ) VIDMOLY FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Yeşil Yaban Arısı Türkçe Dublaj izle
Hiddet - Fury Türkçe Dublaj izle
4.5 / 10
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Cesaretin Var Mı Aşka? – Jeux d’enfants Türkçe Dublaj izle

Love Me If You Dare 2003 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, Jeux d’enfants filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Birbirlerinin en iyi arkadaşları olan Julien Janvier (Guillaume Canet) ve Sophie Kowalsky (Marion Cotillard), çocukluktan başlattıkları ilginç oyunu, erginlik dönemlerinde de sürdüreceklerdir. Oynadıkları oyun ise korkusuzluk içeren bir tür yarışmadır. Cesur marifetlerini ortaya koyup birbirlerini yenmeye çalışacaklardır. Sophie Kowalsky’nin Polonya kökenli olduğu için soy ayrımı yapan çocuklarca tacizi ve Julien Janvier’in hasta annesi ve problemli babası sebebi ile yaşadıkları, her ikisini birbirlerine oldukça fazla yakınlaştıracaktır. Bu oyun vasıtası ile sıkça birbirlerinin acılarını dindirebilmek üzere gayret sarf edeceklerdir. Fakat bir açıdan bu oyun, onların birbirleri için yaratılmış olma olasılıklarını da geçiştiriyor da olabilir.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2003 - Fransa , Belçika

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Yann Samuell

Oyuncular: Guillaume Canet , Marion Cotillard , Thibault Verhaeghe , Joséphine Lebas-Joly , Emmanuelle Grönvold , Gérard Watkins , Gilles Lellouche , Julia Faure

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?