Centilmen – The American Türkçe Dublaj Full HD izle Centilmen – The American Türkçe Dublaj Full HD izle

6
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


47 Ronin Full Türkçe Dublaj HD izle
İntikamın Bedeli 2010 Full HD Türkçe Dublaj izle
4.6 / 11
FILM BILGILERI 5 yıl önce eklendi
Centilmen – The American Türkçe Dublaj Full HD izle

Centilmen 2010 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The American filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Kiralık katiller arasında Jack (George Clooney) seneler içinde usta rütbesine yükselmiş, acımasızlığı ile bilinen birisi olmuştur. İsveç’deki işi düşündüğünden farklı bir şekilde sonuçlanacaktır. Sıradaki işi ise onun son işi olacaktır. Her görevin ardından yaptığı gibi küçük bir İtalyan kasabasında kendine oluşturduğu vahada kenara çekilmektedir. Bu kasabadan ölümden geçici süreliğine de olsa uzaklaşmaktadır. Kasabanın rahibi Peder Benedetto (Paolo Bonacelli) ile bir dostluk kuracaktır. Aynı zamanda, kasabada tanıştığı Clara (Violante Placido) adlı genç kadınla da yakınlaşacaktır. Yeni görevini ona Belçikalı bir kadın haber verecektir. Jack, Clara ile başlamış olan ilişkisiden dolayı işine konsantre olamamakta ve bir tetikçi için en korkulu durum açık vermektir.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2010 - ABD

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Anton Corbijn

Oyuncular: George Clooney , Irina Björklund , Lars Hjelm , Björn Granath , Johan Leysen , Paolo Bonacelli , Giorgio Gobbi , Silvana Bosi

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?