Çağrı 1977 Türkçe Dublaj izle Çağrı 1977 Türkçe Dublaj izle

4
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu 2010 Türkçe Dublaj izle
Hz Muhammed: Allah'ın Elçisi Full Türkçe Dublaj HD izle
4.5 / 13
FILM BILGILERI 5 sene önce eklendi
Çağrı 1977 Türkçe Dublaj izle

Çağrı 1977 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, The Message film hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. 6’ıncı yüzyılda Mekke. İslam tarihçilerinin Cahiliye Devri olarak tanınmasından hoşlandıkları dönemdeyiz. Şehrin ileri gelenlerinin Mekke’yi köleliğin ve alkol, uyuşturucu gibi maddelerin pençesinde acımasız bir şekilde yönettiği rivayet edilmektedir. Kız çocukların yeni doğduklarında diri diri gömüldüklerinin anlatıldığı acımasız bir dönem. Böyle karanlık bir çağ içerisinde, Hz. Cebrail tarafınca ziyaret edilen Hz. Muhammed insanları tek bir Tanrı’ya tapmaya davet edecek ve şehre hükmedenlerin vahşi metotlarına karşı çıkacaktır. Allah’tan inmiş olan bir ayet, peygamberin silaha sarılmasını ve Mekke ordularına karşı direnmesini emretmektedir. Müslümanların ordusu tecrübesiz olduğu halde Bedir savaşını kazanacaktır. Uhud savaşının ardından ise 10 senelik bir barışa evet deyip arada geçen zamanı İslam’ı yaymak için kullanacaklardır. Muhammed’in Allah’ın elçisi olduğu, Allah’tan başka tanrı olmadığı haberi Arap yarımadasını hızla saracaktır.

Tür: Belgesel Filmler, Biyografi Filmleri, Dini Filmler, Dram Filmleri, Macera Filmleri, Tarih Filmleri

Yapım: 1977 - Kuveyt , Fas , Libya , Lübnan , İngiltere

IMDB Puanı: 8.0

Yönetmen: Mustafa Akkad

Oyuncular: Anthony Quinn , Irene Papas , Michael Ansara , John Bennett , Johnny Sekka

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?