Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı 2009 Türkçe Dublaj izle Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı 2009 Türkçe Dublaj izle

4
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Buz Devri 2: Erime Başlıyor 2006 Türkçe Dublaj izle
Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor 2012 Türkçe Dublaj izle
4.6 / 18
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı 2009 Türkçe Dublaj izle

Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı 2009 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Ice Age: Dawn of the Dinosaurs filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Kaplanlara, avcılara, eriyen buzullara karşı kafa tutmakta olan kahramanlarımız bu defa dinazorlar ile karşı karşıya gelecektir. Film dinazorların her zaman yaşadığını, buzun erimesi ile beraber ortaya çıktıklarını öne sürmektedir. Maskot fare Scrat cevzinin peşine düşüp bizi yine güldürecektir. Kahramanlarımız Sid, Manny ve Diego’ya ikinci bölümde yer alan Ellie ve fareler, bu bölümde de eşlik etmektedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Macera Filmleri, Tavsiye Filmler

Yapım: 2009 - ABD

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Carlos Saldanha , Mike Thurmeier

Oyuncular: Eunice Cho , Karen Disher , Harrison Fahn , Maile Flanagan , Jason Fricchione , Bill Hader , Kelly Keaton , Joey King

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?