Blade 1 Türkçe Dublaj izle Blade 1 Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma Türkçe Dublaj izle
Blade 2 Türkçe Dublaj izle
4.3 / 12
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Blade 1 Türkçe Dublaj izle

Bıçağın İki Yüzü 1998 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, Blade 1 filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Yarı insan yarı ölümsüz olan Blade (Wesley Snipes), insan soyunu ortadan kaldırmayı planlamış vampirlere karşı acımasız bir savaş içerisindedir. Deacon Frost (Stephen Dorff) isimli genç vampirin kıyamet gününü başlatacak gizli bir törenin şifrelerini çözdüğünü öğrenecel ve ölümsüzlerin yer aldığı bir orduya karşı tek başına harekete geçecektir. Fakat Kan Tanrısı La Magra’nın yeryüzüne inmesinin ardından kıyameti başlatması için Blade’in kanına ihtiyacı bulunmaktadır. İnsan soyunun koruyucusu olan bu süper kahraman istemeden de olsa insanlığın sonunu getirecek midir?

Tür: Aksiyon Filmleri, Korku Filmleri, Tavsiye Filmler

Yapım: 1998 - ABD

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Stephen Norrington

Oyuncular: Wesley Snipes , Stephen Dorff , Kris Kristofferson , N'Bushe Wright , Donal Logue , Udo Kier , Arly Jover , Traci Lords

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?