Bisiklet Hırsızları – Bicycle Thieves Türkçe Dublaj izle Bisiklet Hırsızları – Bicycle Thieves Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Yüksek ve Alçak Türkçe Dublaj izle
Full Metal Jacket Türkçe Dublaj izle
4.3 / 7
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Bisiklet Hırsızları – Bicycle Thieves Türkçe Dublaj izle

Bicycle Thieves 1948 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, Ladri di biciclette filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Bisiklet Hırsızları’nda, savaş sonrasında yaşanan 2 yıllık işsizlik devrinin ardından sonunda iş bulabilen Antonio (Lamberto Maggiorani) mutluluktan havalara uçmuştur. İşi için kendine gerekli olan bisikleti alabilmek üzere yataklarını satmaları gerekmiş, fakat Antonio nihayetinde para kazanabileceği için mutludur. Yeni işinin ilk gününde bisikleti çalınmış olan Antonio neye uğradığını şaşıracaktır. Yaşadığı ailevi ve dünyevi sorunları çözebilmesi için gecikmeden bisikletine yeniden kavuşması gerekiyordur.

Tür: Dram Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1948 - İtalya

IMDB Puanı: 8.3

Yönetmen: Vittorio De Sica

Oyuncular: Lamberto Maggiorani , Enzo Staiola , Lianella Carell , Elena Altieri , Gino Saltamerenda , Giulio Chiari , Vittorio Antonucci , Michele Sakara

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?