Bir Vampir Hikayesi – Byzantium 2012 Türkçe Dublaj izle Bir Vampir Hikayesi – Byzantium 2012 Türkçe Dublaj izle

( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Beowulf ve Grendel Türkçe Dublaj izle
Zaman Sapması - Time Lapse 2014 Türkçe Dublaj izle
4.8 / 6
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Bir Vampir Hikayesi – Byzantium 2012 Türkçe Dublaj izle

Bir Vampir Hikâyesi 2012 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, Byzantium filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Clara (Gemma Arterton) ve kızı Eleanor (Saoirse Ronan) 200 senedir insan kanı ile yaşamda kalan vampirlerdir. Ancak kimse onların anne-kız olduğunu bilmemekte, benzeşmeleri ve güzellikleri ile kendilerini 2 kız kardeş olarak tanıtacaklardır. Ancak Clara geçmişte takılıp kalmadan sadece geleceği düşünüp yaşamak isterken, Eleanor farklı bir yerden farklı bir yere sürüklenmekten, kaçmaktan artık sıkılmış, bir yere yerleşip yaşamak istemektedir. 2 kişinin öldürülmüş olduğu bir cinayet ortaya çıkmasının ardından bu 2 esrarengiz kadın çözümü taşrada bir İngiliz kasabasına sığınmakta bulacaktır. Clara bu esnada tek başınalık çeken Noel (Daniel Mays) isminde genç bir adam ile tanışırken, Eleanor ise Frank (Caleb Landry Jones) ile dost olacak ve ona gizemi açacaktır. Ancak taşıdıkları ölümsüzlük fazla geçmeden başkalarının da dikkatini çekecektir.

Tür: Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2012 - ABD

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Neil Jordan

Oyuncular: Saoirse Ronan , Gemma Arterton , Sam Riley , Caleb Landry Jones , Barry Cassin , David Heap , Warren Brown , Ruby Snape

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?