Beyin Avcıları Türkçe Dublaj izle Beyin Avcıları Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


John Wick 4 2023 Türkçe Dublaj izle
Son Üç Gün 2014 Türkçe Dublaj izle
4 / 3
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Beyin Avcıları Türkçe Dublaj izle

Beyin Avcıları 2004 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Mindhunters filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. FBI’ın seri katil profilleri oluşturma konusunda uzmanlaşmış özel birimi olan Beyin Avcıları’na katılmak isteyen bir grup genç ajan, yoğun bir eğitim sürecinin son aşamasındadır. Bu aşamada, FBI içinde farklı bir üne sahip olan Ajan Harris, onları donanma eğitimlerinde kullanılan özel bir adada gerçekleştirilen bir seri katil simülasyonuna tabi tutar. Bu sırada, İç İşleri Bakanlığı’ndan gizli kimliğiyle katılan bir müfettiş, Ajan Harris’in (Val Kilmer) sert yöntemlerini araştırmaktadır. Ancak ajanlar, bir süre sonra hedefledikleri seri katilin sadece bir bilgisayar programı olmadığını anlarlar. Ekip üyeleri bir bir ölmeye başladığında, katili kendi aralarında aramaya başlarlar. Dayanışma yerini şüphe, korku ve öfkeye bırakırken, işler daha da karmaşık hale gelir.

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2004 - Finlandiya , Hollanda , İngiltere , ABD

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Renny Harlin

Oyuncular: Val Kilmer , LL Cool J , Christian Slater , Eion Bailey , Clifton Collins Jr. , Will Kemp , Jonny Lee Miller , Kathryn Morris

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?