Ben-Hur 1959 Türkçe Dublaj izle Ben-Hur 1959 Türkçe Dublaj izle

3
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Komando Dadı Türkçe Dublaj izle
Sürücü 2011 Türkçe Dublaj izle
3.7 / 13
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Ben-Hur 1959 Türkçe Dublaj izle

Ben Hur 1959 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Ben-Hur filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Ben-Hur (Charlton Heston), Kudüs’te yaşamakta olan zengin bir prens ve tacirdir. Çocukluk arkadaşı Romalı Messala (Stephen Boyd) görüşmedikleri seneler boyunca yüksek dereceli bir Roma hakimi olmuştur. Kudüs’ten uzak kaldığı uzun senelerin ardından buraya dönen Messala, artık Roma ordusunun komutanıdır. Yahudilerin hürriyeti için canı pahasına mücadele eden Ben-Hur’dan, çocukluk arkadaşı Messala tarafınca, Romalıları eleştirmekte olan yahudileri tanı koyması istenecek, fakat Ben-Hur kabul etmeyecektir. Karşı karşıya gelen bu 2 çocukluk arkadaşı artık başka cephelerdedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri, Tarih Filmleri

Yapım: 1959 - ABD

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: William Wyler

Oyuncular: Charlton Heston , Jack Hawkins , Stephen Boyd , Haya Harareet , Hugh Griffith , Martha Scott , Cathy O'Donnell , Sam Jaffe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?