Başkalarının Hayatı Türkçe Dublaj izle Başkalarının Hayatı Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Zincirsiz - Django Unchained 2012 Türkçe Dublaj izle
Zafer Yolları Türkçe Dublaj izle
3.9 / 8
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Başkalarının Hayatı Türkçe Dublaj izle

The Lives of Others 2006 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Das Leben der Anderen filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Film, iktidarın meşrutiyetini devam ettirebilmek üzere ülke genelinde kurmuş olduğu istihbarat servisini ve bu birim içerisindeki dikkate değer bir pozisyonda çalışan ve Bakan tarafınca bir sanatçıyı takip etme görevine tayin edilen Yüzbaşı Gerd Wiesler’in (Ulrich Mühe) karşılaştığı oyunları konu alınmaktadır. Wiesler, dikizlediği tiyatro yazarının rejime karşı gelmediğini, kuşkulu herhangi bir harekette bulunmadığını görecek ve bu görevin altında farklı bir gaye olduğunun farkına varacaktır. Yazarın yaşamına her geçen gün daha bir fazla giren Wiesler, zamanla yazara kendinin bile fark etmediği yardımlarda bulunacak, böylelikle aralarında gizli bir dostluk kurulacaktır.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri

Yapım: 2006 - Almanya

IMDB Puanı: 8.4

Yönetmen: Florian Henckel von Donnersmarck

Oyuncular: Martina Gedeck , Ulrich Mühe , Sebastian Koch , Ulrich Tukur , Thomas Thieme , Hans-Uwe Bauer , Volkmar Kleinert , Matthias Brenner

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?