Barbarları Beklerken 2019 Türkçe Dublaj Full HD izle Barbarları Beklerken 2019 Türkçe Dublaj Full HD izle

0
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Güçlüler Bölgesi - Cop Land 1997 Türkçe Dublaj izle
Makinist 2004 Türkçe Dublaj izle
3 / 2
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Barbarları Beklerken 2019 Türkçe Dublaj Full HD izle

Barbarları Beklerken 2019 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Waiting for the Barbarians filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Film, uç bir kasabada görev yapmakta olan bir hakimin, bu zaman içerisinde şahit olduğu hadiselerin ardında değişen hayatına odaklanmaktadır. Bir imparatorluğun sınır bölgesinde yaşamını sürdüren bir hakim, emekli olacağı günü bekliyordur. Fakat onun yaşamı, Albay Colonel Joll’un (Johnny Depp) bölgeye gelmesi ve kendisinden bölgede yaşamakta barbarların etkinliklerini raporlamasını istemesi üzerine tamamen farklı bir hal alacaktır. Araştırmalarına başlayan adam, imparatorluk askerlerinin barbarlara eziyet edip onları öldürdüğüne şahit olcaktır. Gördükleri hakimin, imparatorluğa olan bağlılığını sorgulamaya başlamasına sebep olacaktır.

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 5.9

Yönetmen: Ciro Guerra

Oyuncular: Mark Rylance , Johnny Depp , Robert Pattinson , Gana Bayarsaikhan , Greta Scacchi , David Dencik , Sam Reid , Harry Melling

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?