Ayı Teddy 1 2012 Türkçe Dublaj izle Ayı Teddy 1 2012 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Karınca Adam ve Eşek Arısı 2018 Türkçe Dublaj izle
Ayı Teddy 2 2015 Türkçe Dublaj izle
3.3 / 15
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Ayı Teddy 1 2012 Türkçe Dublaj izle

Ayı Teddy 2012 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Ted filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. 8 yaşındaki John Bennett (Bretton Manley) bir yılbaşı gecesinde sevdiği oyuncak ayısının canlanıp kendisi ile konuşmasını dileyecek ve ertesi sabah en iyi dostu olan oyuncak ayı Ted (Seth MacFarlane), konuşan canlı bir ayıcığa dönüşecektir. John artık bir başına değil, bilâkis oldukça mutludur. Fakat atladığı ince bir detay bulunmakta, herkes büyür. Artık 30’lu yaşlarına gelmiş olan John (Mark Wahlberg) ayı Ted ile bir ömür geçirmiş, aynı evini paylaşmıştır. Üstelik Ted de insan yaşamına uyum sağlamış, John’dan fazla çapkın, fazla terbiyesiz fakat bir o kadar da şirin bir yaratık olmuştur. Tek bir problem vardır, Ted John’u hiç kimseyle paylaşmak istememekte, bir yıldan fazladır sevgilisi olan Lori Collins (Mila Kunis) ile bile. John ise kendi yaşamına devam edebilmek için Ted’den ayrılmak zorunda olduğunu hissedecektir.

Tür: Fantastik Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2012 - ABD

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Seth MacFarlane

Oyuncular: Mark Wahlberg , Mila Kunis , Seth MacFarlane , Joel McHale , Giovanni Ribisi , Patrick Warburton , Matt Walsh , Jessica Barth

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?