Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı 2018 Türkçe Dublaj izle Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı 2018 Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) YADISK FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Asteriks: Roma Sitesi 2014 Full Türkçe Dublaj HD izle
Asteriks ve Oburiks: Gizli Görevde 2012 Türkçe Dublaj izle
4.5 / 4
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı 2018 Türkçe Dublaj izle

Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı 2018 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Astérix: Le secret de la potion magique filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Sihirli iksir, Galyalıların gücüne güç katmakta olan ayrıcalıklı bir formüldür. Sihirli iksirin karışımını tek bilen kişi olan Büyüfix, iksiri hazırlayabilmek üzere gerekli otları toplamak için ormana gidecektir. Ancak geçireceği ufak bir kaza sonucunda ayağını incitir. Büyüfix, bu yaşına dek bir defa bile ayağını burkmamış ve şimdi böyle bir kazay geçirmesi onu çeşitli düşüncelere sürükleyecektir. Artık iyice yaşlanmış olan Büyüfix, efsunlu iksirin tarifini kendisi dışında başkalarının da bilmesi gerektiğini düşünecektir. Bunun için öncelikle, iksirin karışımını emanet edeceği genç bir varis bulması gerekmektedir. Efsunlu iksirin formülünün yanlış kişilerin ellerine geçmesi büyük bir tehdit oluşturacaktır. Bundan dolayı seçilecek kişi oldukça önemlidir. Büyüfix, iksirin açıklamasını paylaşacağı becerikli ve güvenilir büyücüyü seçebilmek için Galya’yı baştan başa dolaşmaya karar verecektir. Ona bu yolculuğunda ise Asterix ve Oburix de eşlik eder.

Tür: Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2018 - Fransa

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Alexandre Astier , Louis Clichy

Oyuncular: Christian Clavier , Guillaume Briat , Alex Lutz , Alexandre Astier , Elie Semoun , Daniel Mesguich , Bernard Alane , François Morel

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?