Assassin’s Creed Türkçe Dublaj izle Assassin’s Creed Türkçe Dublaj izle

11
( HD Kalite ) VIDMOLY FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Anomalisa 2015 Türkçe Dublaj izle
Fırtına Adam Türkçe Dublaj izle
4.2 / 5
FILM BILGILERI 5 sene önce eklendi
Assassin’s Creed Türkçe Dublaj izle

Assassin’s Creed 2016 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, Assassin’s Creed film hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Genetik kod kilidinin kırılması ile atalarının hatıralarına erişim sağlayabilen Callum Lynch (Michael Fassbender), 15’inci yüzyıl İspanya’sında yaşamakta olan atası Aguilar’ın maceralarını kendi hafızasında yer alacak kadar canlı bir şekilde yaşayacaktır. Gizli bir topluluk olan Suikastçiler’in soyundan gelmiş olduğunu öğrenen genç adam yeni kazandığı beceriler doğrultusunda baskıcı ve güçlü organizasyon Templer’ın karşısına çıkacaktır. Callum, günümüzdeki varolan Templar organizasyonunu alt etmek üzere geçmişindeki bilgi ve tecrübesini de kullanacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2016 - ABD

IMDB Puanı: 6.1

Yönetmen: Justin Kurzel

Oyuncular: Michael Fassbender , Marion Cotillard , Jeremy Irons , Brendan Gleeson , Ariane Labed

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?