Aladdin 2019 Türkçe Dublaj izle Aladdin 2019 Türkçe Dublaj izle

16
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Aksiyon Parkı - Action Point 2018 Türkçe Dublaj izle
Arabistanlı Lawrence 1962 Full Türkçe Dublaj HD izle
4.1 / 111
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Aladdin 2019 Türkçe Dublaj izle

Alaaddin 2019 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Aladdin filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Aladdin (Mena Massoud), zamanını Agrabah kentinde pazardan yiyecek çalıp geçindiren yoksul bir gençtir. Gecelerini, şehrin farklı yerlerinde uyuyan, gündüzlerini ise hırsızlığa ayırmaktadır. Fakat yaşam biçimine karşın gerçekte Aladdin’in altın gibi bir kalbi vardır. Onun macerası, garip babası tarafınca zorla evlendirilmek istenen bir genç kız ile tanışacağı zaman başlayacaktır. Bu genç kız gerçekte ülkenin sultanının kızı olan Prenses Jasmine’dir (Naomi Scott). Aladdin’in şansı, Harikalar Mağarası’ndaki sihirli bir lambayı aldığında birden bire değişir. Farkında olmadan almış olduğu bu lambada, eğlenceye düşkün, neşe saçan ve 3 dileğini gerçekleştirme şansına sahip olan bir cin (Will Smith) vardır. Aladdin’in lambanın cini sayesinde sevdiği kıza kavuşmaya çalışırken bilmediği şey ise Sultan’ın danışmanı Jafar’ın (Marwan Kenzari) hem Aladdin hem de lamba için kendi planları bulunduğudur.

Tür: Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Guy Ritchie

Oyuncular: Will Smith , Mena Massoud , Naomi Scott , Marwan Kenzari , Navid Negahban , Nasim Pedrad , Billy Magnussen , Jordan A. Nash

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?