Ahlaksız Teklif – Indecent Proposal 1993 Türkçe Dublaj izle Ahlaksız Teklif – Indecent Proposal 1993 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Tekken 2010 Türkçe Dublaj izle
Yol - The Road Türkçe Dublaj izle
4 / 5
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Ahlaksız Teklif – Indecent Proposal 1993 Türkçe Dublaj izle

Ahlaksız Teklif 1993 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Indecent Proposal filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Birbirlerine taparcasına aşık bir çift evlenecekler ve ikisinin de güzel işleri vardır. Diana Murphy (Demi Moore) bir emlak simsarı, David Murphy (Woody Harrelson) ise işinde oldukça başarılı bir mimardır. Diana düşlerindeki evi inşa edebilecekleri mükemmel bir yer bulacak ve işe koyulabilmek üzere bankadan kredi alacaklardır. Ancak ekonomik durumları altüst olunca, sahip oldukları her şeyi kaybedeceklerdir. Şanslarını son defa kumarda denemek isteyen çift Las Vegas’a gidecek, ama burada da kazanamayacaklardır. Her şeylerini kaybettiklerini düşündükleri esnada yanlarına gelen bir milyoner John (Robert Redford), Diana’ya 1 milyon dolar karşılığında bir gece kendisi ile birlikte olmayı teklif edecektir. İklilemde kalan karı koca, geleceklerini kurtarabilmek üzere sonunda teklifi kabul edecek, ancak bu karar ilişkilerini de derinden etkileyecektir.

Tür: Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 1993 - ABD

IMDB Puanı: 6.0

Yönetmen: Adrian Lyne

Oyuncular: Robert Redford , Demi Moore , Woody Harrelson , Seymour Cassel , Oliver Platt , Billy Bob Thornton , Rip Taylor , Billy Connolly

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?