9. Bölük – 9 Rota Türkçe Dublaj izle 9. Bölük – 9 Rota Türkçe Dublaj izle

5
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Yenilmez 4 Türkçe Dublaj izle
Asla Teslim Olmak Yok 1986 Türkçe Dublaj izle
4.7 / 3
FILM BILGILERI 5 sene önce eklendi
9. Bölük – 9 Rota Türkçe Dublaj izle

9 Rota 2005 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The 9th Company filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. 1998 senesinde Sibirya’daki genç grup Afganistan’da mücahitlere karşı savaşabilmek üzere askere yazılacaktır. Eğitim için ise Özbekistan’ın Fergana tarafındaki acemi birliğine gönderileceklerdir. Burada aşırı sert Astsubay Dygalo’nun (Mikhail Porechenkov) hakaret ve şiddeti altında kalan gençlerin arasındaki arkadaşlık iyice gelişecektir. Eğitimin ardından Bagram Üssü’ne gönderilecek olan gençler Afganistan’a ulaşmalarının ardından kendilerini kargaşanın içerisinde bulacaklar, Afganlar kalkan bir uçağı patlatmıştır. Dokuzuncu Bölüğe katılıp 3234 metre yükseklikteki Host Bölgesi’ne gideceklerdir. Görev ise bu dağı korumak ve yardım konvoylarına kalkan olmaktır. Rus ordusu ilerleyen zamanda Afganistan’dan çekildiğinde, dağlardaki Dokuzuncu Bölük kendi kaderine mahkum edilmiştir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarih Filmleri, Tavsiye Filmler

Yapım: 2005 - Rusya , Ukrayna

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Fyodor Bondarchuk

Oyuncular: Aleksey Chadov , Mikhail Porechenkov , Fyodor Bondarchuk , Mikhail Yefremov , Svetlana Ivanova

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?