13. Kat 1999 Türkçe Dublaj izle 13. Kat 1999 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Arıcı: Ölüm Kovanı - The Beekeeper Türkçe Dublaj izle
Açlıktan Ölme Oyunları - The Starving Games Türkçe Dublaj izle
0 / 0
FILM BILGILERI 7 gün önce eklendi
13. Kat 1999 Türkçe Dublaj izle

13. Kat 1999 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Thirteenth Floor filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Büyük bir teknoloji şirketinin sahibi olan Hannon Fuller (Armin Mueller-Stahl), 1937 Los Angeles’ını mükemmel bir şekilde yeniden yaratan bir sanal gerçeklik simülasyonu geliştirmektedir. Ancak simülasyonun bir testi sırasında Fuller öldürülür ve en yakınındaki kişi olan Douglas Hall (Craig Bierko) baş şüpheli haline gelir. Hafızasında büyük boşluklar bulunan Douglas, kendi masumiyetinden bile emin olamamaktadır. Bu esnada Paris’ten gelen gizemli ve güzel Jane (Gretchen Mol), Hannon’un kızı olduğunu iddia eder ve Douglas’ı derinden etkiler. İkili yakınlaşır, ancak Douglas hala baş şüpheli olarak kalır. İş arkadaşı Jason Whitney’nin (Vincent D’Onofrio) yardımıyla sanal dünyaya girerek Fuller’dan bir mesaj bulmaya çalışır. Ancak elde ettiği ipuçları, Douglas’ın en korkunç kabuslarında bile görmek istemeyeceği bir gerçeğe işaret etmektedir.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 1999 - Almanya , ABD

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Josef Rusnak

Oyuncular: Craig Bierko , Gretchen Mol , Armin Mueller-Stahl , Vincent D'Onofrio , Dennis Haysbert , Steven Schub , Jeremy Roberts , Rif Hutton

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?