007 James Bond: Beni Seven Casus Türkçe Dublaj Full HD izle 007 James Bond: Beni Seven Casus Türkçe Dublaj Full HD izle

1
( HD Kalite ) YADISK FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


007 James Bond: Ay Harekatı Türkçe Dublaj Full HD izle
James Bond: Dr. No 1962 Türkçe Dublaj Full HD izle
4 / 3
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
007 James Bond: Beni Seven Casus Türkçe Dublaj Full HD izle

Beni Seven Casus 1977 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Spy Who Loved Me filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. 2 denizaltı ortadan kaybolması üzerine devrin etkili devletleri olan Rusya ve İngiltere kaygılı bir savaş öncesindedirler. Fakat ortaya çıkan bilgi, bu denizaltıların 3’üncü bir kuvvet tarafınca kaçırılmış olduğunu ortaya çıkartacaktır. MI6’in en kıymetli ajanı James Bond (Roger Moore) ve Rusya’nın çekici kadın ajanı Anya Amasova (Barbara Bach) bir araya gelip bu işin peşini bırakmayacaklarını göstereceklerdir. Denizaltıları kaçıran Stromberg (Curd Jürgens) ise büyük bir nükleer savaşın fitilini ateşlemek için planlar hazırlamıştır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1977 - İngiltere

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Lewis Gilbert

Oyuncular: Roger Moore , Barbara Bach , Curd Jürgens , Richard Kiel , Caroline Munro , Walter Gotell , Geoffrey Keen , Bernard Lee

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?